Airzone AZVAFDAMPER12R 12" Wireless Intelligent Round Damper
In stock
SKU: AZVAFDAMPER12R
Contact Us for Design Configurations
60 Day Return Policy
Expert Controls Support
Size: 12" x 15.3" x 16.5"
12" Wireless Intelligent Round Damper AZVAFDAMPER12R
Motorized damper with actuator, powered at 12 VDC through the zone