Airzone AZVAFDAMPER12C VAF 12" Wired Intelligent Round Damper
In stock
SKU: AZVAFDAMPER12C
Contact Us for Design Configurations
60 Day Return Policy
Expert Controls Support
Size: 12" x 15.3" x 16.5"
12" Wired Intelligent Round Damper AZVAFDAMPER12C
Motorized damper with actuator, powered at 12 VDC through the